Zdrowych, spokojnych i pełnych radości
Świąt Bożego Narodzenia,
wielu pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych
oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2026 roku
życzą
pracownicy Nadleśnictwa Torzym